Elfbar Blueberry

Značka: Elfbar
Kód: 3266
250 Kč
Elfbar Blueberry
Značka: Elfbar
elfbarbluebery
Novinka

Jsme jediným nonstop doručovatelem elektronických cigaret, HHC, kratomu, alkoholu, ale i nealkoholických nápojů a pochutin v Praze. Naše široká nabídka zahrnuje produkty pro každého, a to kdykoli potřebujete.

Vyzdvihujeme elektronickou cigaretu Elf Bar 600, která se prezentuje stylovým minimalistickým designem s jemně zakulacenými tvary. Tato lehká cigareta o váze pouhých 20,2g skvěle padne do ruky a nabízí jednoduché ovládání. Svou kombinací jednoduchosti a nízké hmotnosti je ideální pro snadné přenášení, přičemž zároveň poskytuje vlastnosti pro pohodlné používání během celého dne.

Elf Bar 600 je vybavena vestavěnou 2ml nádobkou, která vám umožní provést 600 potahů. Tato nádobka je naplněna vysoce kvalitními e-liquidy obsahujícími nikotinové soli o síle 20 mg/ml. Elektronika v cigaretě zajistí plně automatické používání – k potažení není třeba nic stisknout, stačí si pouze náustek přivést k ústům a cigareta se postará o plnohodnotnou chuť vašeho oblíbeného e-liquidu. Navíc vám barevný LED indikátor poskytne přehled o stavu nabití baterie. S Elf Bar 600 si snadno zamilujete vapování s stylem.